کد صفحه ی ورودی وبلاگ


بازیگران نارنیابازیگران نارنیا

این وبلاگ برای طرفداران، بازیگران نارنیا ساخته شده است.

 بن بارنز (کاسپین)

بنجامین توماس "بن" بارنز (انگلیسی: Benjamin Thomas "Ben" Barnes؛ ۲۰ اوت ۱۹۸۱) یک بازیگر اهل بریتانیا است. وی از سال ۲۰۰۶ میلادی تاکنون مشغول فعالیت بوده‌است.


متولد: 1981 اوت 20 (33 سال) · لندن، انگلستان
ارتفاع: 6 '1 "(1.85 متر)
آموزش و پرورش: کالج دانشگاه کینگستون · کینگ
پدر و مادر: ها Tricia بارنز · توماس بارنز
خواهر و برادر: جک بارنز
نامزد جوایز: جایزهٔ سینمایی ام‌تی‌وی برای تاثیرگذارترین بازیگر - مرد، جایزهٔ برگزیدهٔ نوجوانان برای ستارهٔ جدید برگزیده - مرد


When guys have the sexiest smile.... oh my god, that is the best thing.

 از فیلم‌ها یا برنامه‌های تلویزیونی که وی در آن نقش داشته است می‌توان به سرگذشت نارنیا(شاهزاده کاسپین ، سفر  کشتی سپیده پیما)و در معرض-فرزندان آزادی-هفتمین پسر-با گلوله-جکی و رایان-عروسی بزرگ-کلمات-کشتن بونو-در قفل شده-دوریان گری-فضیلت آسان- Bigga Than Ben -حالت تخیلی-تصمیم گیری تقسیم-گرد ستاره و اولین کار او پزشکان اشاره کرد.
Ben Barnes

نوازنده‌ای که بازیگر شد.
فقط یک فیلم مثل «وقایع‌نگاری نارینا» کافی بود تا جوان تازه‌واردی مثل بن بارنز را یک شبه تبدیل به یک چهره مطرح و محبوب کند. این جوان انگلیسی‌تبار با ایفای نقش شاهزاده کاسپین در قسمت دوم این فانتزی ماجراجویانه خانوادگی، به یکی از چهره‌های مطرح تابستان سینما تبدیل شود. فیلم با عنوان «شاهزاده کاسپین» اکران عمومی شد و در 3 روز اول نمایش خود در سطح بین‌المللی بیش از 150 میلیون دلار فروش کرد. در این فیلم بارنز نقش شاهزاده‌ای خوش‌قلب را بازی می‌کند که یک سلطان بی‌رحم و خونخوار، تاج سلطنت را از او گرفته است. وی با همراهی شیر دانا و سخنگو و 4 کاراکتر کودک و نوجوان قصه، به مبارزه با این سلطان برمی‌خیزد. بن بارنز   در رشته موسیقی تحصیل کرده است. او که سال 1997 وارد مرکز «موسیقی تئاتر ملی جوانان» لندن شد، سال 2003 از آنجا فارغ‌التحصیل شد.
بسیاری از همکلاسی‌هایش در رشته بازیگری تحصیل می‌کردند و این مساله باعث توجه او به این رشته هنری شد. در کنار موسیقی، درس بازیگری را هم خواند. اولین بار سال 2004 جلوی دوربین تلویزیون ظاهر شد و تا سال 2006 در 3 مجموعه تلویزیونی بازی کرد. اولین فیلم سینمایی‌اش <<گرد ستاره>> (2007)‌ که موفقیت چندانی برایش نداشت، ‌اما باعث مطرح شدن چهره و نامش در بین اهالی سینما شد. در حقیقت، نمایش عمومی این فیلم باعث توجه سازندگان «وقایع‌نگارینارنیا» ‌شد و از بین 200 نامزد برای ایفای نقش شاهزاده کاسپین، نام او بیرون کشیده شد. بارنز برای این فیلم (و 3 ماه کار در نیوزیلند)‌ 5‌‌میلیون دلار دستمزد گرفت، ولی تهیه‌کنندگان مارک جانسون برای ایفای نقش اصلی این فیلم، دستمزدی 13 میلیون دلاری به وی دادند.

This outfit is perfect for the guy who's a little bit refined, but also edgy and rebellious Ben Barnes

در شرایطی که کار انتخاب تک‌تک بازیگران مختلف «وقایع‌نگاری نارنیا» حداقل 4 ماه طول کشید، بارنز در همان دو قسمت اولیه‌ (که حدود 3 هفته وقت برد)‌ قبول شد.

ben barnes ~ I totally love his smile. <Oh, this picture... not this picture.... this bloody picture has caused more trouble that you will ever understand.

Great character study.

Ben Barnes[ پنج‌شنبه 15 مرداد 1394 ] [ 14:24 ] [ فاطمه تاجیک ] نظرات (2)      قالب ساز آنلاین